Ünlü sanatçı ilçeyi salladı
MAGAZİN / 5.8.2017 / Görüntülenme: 397

Seydişehir Belediyesi tarafından 01 Ağustos Salı gün başlatılan ve 6 Ağustos Pazar akşamı sona erecek olan Kalkınma Şöleni, tüm hızıyla sürüyor. Kuğulu Parkta düzenlenen şölenin dün akşamki bölümünde, ünlü sanatçı Coşkun Sabah sahne aldı. Konsere İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Akören Belediye Başkanı Ekrem Tulukcu, Beyşehir ve Seydişehir AK Parti İlçe Başkanları, protokol üyeleri, STK Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Şölen, Seydişehir'in mahallerinde yetiştirilen ve 27 üreticinin katıldığı çilek yarışmasında dereceye girenlerin ödüllerinin verilmesi ile başladı. Yarışmanın birincisi Kadir Önder, ikincisi Seyit Bademci, üçüncüsü Durmuş Yılmaz'a ödülleri protokol üyeleri verdi.

Yağlı Güreş yarışmalarının vazgeçilmezi cazgır'ı Hasab Sarı Belediye Başkanı Mehmet Tutal'a Türk Bayrağı hediye etti. Başkan Tutal kısa açıklamasında, Seydişehir'de uzun yıllar devam eden ve bazı nedenlerden dolayı ara verilen şölen ve yağlı güreşlerin devam edeceğini söyledi.

Gecenin finalinde ise eskimeyen şarkıları ile ünlü sanatçı Coşkun Sabah sahne aldı. Sabah’a seslendirdiği parçalarında davetlilerde eşlik etti. 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.