Zirveye Derici damga vurdu
MAGAZİN / 7.10.2017 / Görüntülenme: 411

Geçen ay magazin dünyasının en çok konuşulan ünlü isimleri belli oldu. Yazılı basın ve internet taranarak hazırlanan listeye göre geçtiğimiz ay en çok konuşulan ünlü isim, yakalandığı hastalık sonucu uzun süre yoğun bakımda kalan ve sevenlerini bir hayli üzen İrem Derici oldu. Geçtiğimiz günlerde hastaneden çıkan başarılı şarkıcı ile ilgili yazılı basın ve internete  5 bin 20 haber yansıdığı tespit edildi.

Eylül ayının en fazla konuşulan ünlü isimlerinin yer aldığı listenin iki numarasında, çıkardığı son şarkısı ve hemen her yaptığı ile gündem olmayı başaran Aleyna Tilki yer alırken, genç şarkıcı ile ilgili yazılı basın ve internette 4 bin 308 haber çıktığı belirlendi.

Üçüncü sırayı ise yapmış olduğu açıklamalar ve paylaşımları çok konuşulan Demet Akalın alırken, ünlü şarkıcı ile ilgili geçen ay yazılı basın ve internette 2 bin 895 haber yer aldı.

Listenin dördüncü sırasında eşinden ayrılması sonrası ismi aşk dedikodularına karışan Murat Dalkılıç yer alırken, yakışıklı şarkıcı hakkında 2 bin 657 haber çıktığı belirlendi.

Verdiği konserler ve yeni filminin yanı sıra yakında başlayacak olan ses yarışmasındaki jüri üyeliği ile de medyanın gündeminde olan Murat Boz ile ilgili geçtiğimiz ay yazılı basın ve internette 2 bin 559 haber yer aldığı tespit edildi.

Her ay magazin dünyasında en çok konuşulan ünlü isimlerin yer aldığı listede yer alan diğer ünlü isimler arasında şarkıcı Ferhat Göçer hakkında çıkan 2 bin 444 haber, güzel sanatçı Gülben Ergen ile ilgili ise yazılı basın ve internete 2 bin 171 haber yansıdığı belirlendi. Geçen ay ünlü komedyen Cem Yılmaz ile alakalı yazılı basın ve internette 2 bin 133 haber yer alırken, tecrübeli oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil hakkında da 2 bin 113 haber çıktığı görüldü. Konuklarını ağırladığı programı yakında başlayacak olan Hülya Avşar ile ilgili ise geçen ay yazılı basın ve internette 2 bin 46 haber yer aldığı  tespit edildi.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.