Toru açılış için tarih verdi
YEREL / 11.10.2017 / Görüntülenme: 265

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Aşkan Mahallesinde yapımı devam eden spor kompleksinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Yeni stadyumun yapılmasıyla eski statyumdaki tenis kortu ve diğer sportif alanların taşınmasıyla birlikte Meram bölgesinde sportif alan ihtiyacının ortaya çıktığını ifade eden Başkan Toru, “Buna bağlı olarak Aşkan Mahallesi, Yaka Mahallesi, Melikşah Mahallesi ve civar mahallelere hitap edecek şekilde toplamda 12 bin metrekarelik alandaki park ve sportif tesislerle ilgili projelerimizi tamamlayarak ihaleye çıkmıştık. Şu anda yapım çalışmaları devam ediyor. İçinde tenis kortları, badminton, squash, basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, kameriyeler ve sosyal tesis ile birlikte bu bölgenin sportif ihtiyacını büyük ölçekte karşılayacak olan çalışmamız, 2018 yılının yaz ayıyla birlikte tamamlanacak. İnşallah sonbaharla birlikte de halkımızın istifadesine sunmuş olacağız.  Çalışmaları bire bir ekiplerimiz kontrol ediyor ve hummalı bir şekilde sürüyor. Temennimiz zamanından önce inşaatın tamamlanmasıdır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, daha sonra ilçenin farklı bölgelerinde yapımı devam eden yatırımları inceledi.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.