Aynı gün ve saatte iki açılış
YEREL / 18.10.2017 / Görüntülenme: 213

Selçuklu'da görev yapan mahalle muhtarların birlik ve beraberlik içerisinde hizmet üretmelerini sağlayacak olan muhtarlar dernek binası ve Dumlupınar Mahallesi'nde yaşayan emeklilerin faydalanabileceği sosyal tesis, 19 Ekim Perşembe Günü saat 12.00'de açılıyor.

Açılış programına tüm vatandaşları davet eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ortak akıl anlayışı ile Selçuklu'da yaşam kalitesini arttırmaya devam ettiklerini ifade ederek; "Selçuklu'nun bu başarısında mahalle muhtarlarımızla olan güçlü  iletişimiz ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız büyük önem taşıyor. Selçuklu Belediyesi olarak her zaman birlikte ve dayanışma içinde olduğumuz mahalle muhtarlarımızın daha nitelikli fiziki koşullarda hizmet üretebilmeleri amacıyla yapımına başladığımız Selçuklu Muhtarlar Derneğimizin hizmet binasını tamamladık . Tesisimizde ayrıca Dumlupınar Mahallesi'ndeki emeklilerimizden gelen talepler doğrultusunda bir de emekli lokali yer alacak. Selçuklu'nun sosyal ve kültürel hayatını zenginleştirecek tesis, mahallerimize yeni hizmetlerin planlanması noktasında da önemli katkılar sağlayacak. 19 Ekim Perşembe günü saat 12:00'de gerçekleştireceğimiz açılış programına tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum" dedi.

Dumlupınar Sosyal Tesisi ve Selçuklu Muhtarlar Derneği, 260 m² alanda, zemin ve birinci kattan oluşuyor. 651 milyon 360 bin TL'ye mal olan tesisin zemin katında emekliler lokali, birinci katında da muhtarlar derneği yer alıyor.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.