Karataylı kadınlardan moral ziyareti
YEREL / 31.10.2017 / Görüntülenme: 251

Kent Konseyi Kadın Meclisi evlerinde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada "Biz hemşehrilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanındayız” diyen Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Avşar, “Rabbim hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin" dedi. Türkiye’nin tıp alanında dünyada yaşanan gelişmelerin gerisinde kalmadığı gibi hekim ve sağlık çalışanlarının da sürekli kendilerini yenileyip geliştirdiğini ifade eden Avşar, insana fayda sağlayan tüm hizmetlerin öncülüğünü üstlendiklerini belirterek; Karatay Belediyesi olarak 21 sağlık tesisini İlçeye kazandırdıklarını söyledi. Başkan Avşar; "Bu ziyaretlerimizi meclis üyelerimizle birlikte sık sık gerçekleştireceğiz. Hastaların kendilerine gösterilen ilgiden ve yakınlıktan oldukça memnun kaldığını görüyoruz” diye görüş belirtti.

Ziyaret sonunda Kent Konseyi Kadın Meclis Üyeleri ailelere hediye takdim etti. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aynur Avşar açıklamasının sonunda ise hasta ziyaretlerinin devam edeceğini vurguladı.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.