İş adamları Bozkır’da
EKONOMİ / 4.11.2017 / Görüntülenme: 212

KONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bozkırlı Kemal Çelik, KONSİAD Genel Başkan Yardımcısı Bozkırlı Hakan Tunç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, özel sektör ve kamu işbirliğiyle yapılabilecek yatırımlar istişare edildi. Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada özel sektör kamu ortaklığı ile ilçeye yapılacak her türlü yatırıma Belediye olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade edens Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “Bozkırlı isimler iş dünyasında önemli bir yere sahip. Bozkırlı iş adamlarımızın KONSİAD çatısı altında birleşmesi ve yatırımlar yapması Bu isimlerin KONSİAD çatısı altında birleşmeleri, memnuniyet verici. Bozkır’da üretim ve istihdam sağlayacak projelere imza atmayı umut ediyorum” diyerek, özel sektörü ilçede yatırım yapmaya davet etti.

Başkan Gün açıklamasına şöyle devam etti; “Bozkır’a yatırım yapmak isteyen hemşehrilerimizin işlerini kolaylaştırması ve bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olması amacıyla yatırımcı rehberi hazırlattık. Yatırımcı hemşehrilerimize büyük fayda sağlayacak olan rehberimiz, belediyemizin internet sitesinde yayınlanarak hemşehrilemizin kullanımına sunulmuştur.”

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.