Gençlik, gelecek demektir
EĞİTİM / 15.11.2017 / Görüntülenme: 197

Konya Ereğli TÜGVA İlçe Temsilciliği Yenibağlar Mahallesi'nde bulunan 100. Yıl Kurtuluş Ortaokulu öğrencilerini sinemaya götürdü. Daha sonra yenilen yemeğin ardından öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Konya Ereğli TÜGVA İlçe Temsilciliği Sorumlusu Murat Tatlısu; "Türkiye Gençlik Vakfı olarak gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğe umutla bakmalarını, vatanına, milletine yararlı birer birey olmalarını sağlamak adına çalışıyoruz. Özellikle çağımızın kötü alışkanlıklarından onları uzak tutmak bizim başlıca emellerimizdendir. Gençlik gelecek demektir, gençlik geleceğe atılan umut tohumlarıdır. Gençliğe yapılan her yatırım bir kazançtır. TÜGVA olarak bu uğurda bir şeyler yapabilmek için çıktık bu yola, sonuna kadar da geleceğin mimarı olan gençlerle bir arada olacağız. Ereğli gençliğinin parmakla gösterilmesi adına emek vereceğiz. Bu kapsamda 100. Yıl Kurtuluş Ortaokulumuz öğrencileriyle yaptığımız etkinliğin faydalı olduğunu düşünüyorum ve onlara hayatlarında başarılar diliyorum. TÜGVA olarak onların ve tüm gençlerimizim yanındayız" dedi.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.