Poomse şampiyonası sona erdi
SPOR / 15.11.2017 / Görüntülenme: 178

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Minikler, Yıldızlar, Gençler Atatürk Kupası Poomse İl Şampiyonası, 11-12 Kasım 2017 tarihlerinde yapıldı.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kayhan Aytar Taekwondo Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda

Erkeklerde (Minik Sarı Kemer)

1. Yahya Özdemir,

2. Muhammed Ali Akman,

3. Süleyman Serttaş,

Minik (Yeşil Kemer)

1. Mehmet Güzel,

2. M. Kerem Kopcal,

Minik (Mavi Kemer)

1. Ahmet Enes Şahin,

2. Efe Şahin,

3. Mustafa Ferhan Metin,

Minik (Kırmızı Kemer)

1. Mehmet Kaçmaz,

2. Ali Kemal İpek,

3. Hamza Kopçal,

Yıldız (Sarı Kemer)

1. Hasan Basri Gölçek,

2. Nuretti İri,

3. Mevlüt Yasin Dursun,

Yıldız (Yeşil Kemer)

1. Emin Seyis,

2. Yiğit Arda Kızıltepe,

3. Recep Köse,

Yıldız (Mavi Kemer)

1. Zeki Umut Altıntaş,

Yıldız (Kırmızı Kemer)

1. Bekir Berke Karagöz,

2. Muharrem Özmen,

3. Muhammet Talha Şahin,

Genç (Sarı Kemer)

1. Ahmet Can İli,

2. Ali Eren Ağralı,

3. Mahmut Talha Koç,

Genç (Yeşil Kemer)

1. Murat Güvenç,

2. Mustafa İnal,

3. Babur Mirza İmamov,

Genç (Mavi Kemer)

1. Muhammet Hami,

2. Kemal İli,

Genç (Kırmızı Kemer)

1. Cahit Demirel,

2. Ahmet İpek,

3. Emre Can Çakal oldu.

Bayanlarda ise

Minik (Sarı Kemer)

1. Esma Deniz,

2. Hatice Kübra Turgut,

3. Arife Zeynep Güleç,

Minik (Yeşil Kemer)

1. Zeynep Gökçen Çetiner,

2. Dilara Erdinç,

Minik (Mavi Kemer)

1. Aleyna Nur,

2. Nursel Özge Ünal,

3. Fadime Selin Çetin,

Minik (Kırmızı Kemer)

1. Hayrünisa Aslanlar,

2. Fadime Sinem Taşarmut,

3. Melisa Akbaş,

Yıldız (Sarı Kemer)

1. Seda Küçüksolak,

2. Yağmur Yiğit,

3. Şaziye Nur Duman,

Yıldız (Yeşil Kemer)

1. Sena Gürbüz,

2. Fatma Beray Eraslan,

3. Aleyna Ayyüce Cingöz,

Yıldız (Mavi Kemer)

1. İlayda Nebiye Şentürk,

2. Ayşe Aşıcı,

3. Aleyna Nur Altan,

Yıldız (Kırmızı Kemer)

1. Azra Bihan Macit,

2. Sena Gül Kocaer,

3. Şevval Çal,

Genç (Sarı Kemer)

1. Şeydanur Basınlı,

2. Sena Ceran,

3. Döndü Nur Özden,

Genç (Yeşil Kemer)

1. Sevde Atıcıgil,

2. Yaşar Büyüksarıkolat,

3. Havva Nur Akça,

Genç (Mavi Kemer)

1. Sümeyye Nur Gülcan,

2. Kübra Nur Metin,

Genç (Kırmızı Kemer)

1. Fatma Nur Altınbaş,

2. Şerife Kocaer,

3. Zeynep Özaydınlık,

Büyükler (Siyah)

1. Tuğba Kader Şanlı,

2. Fadime Akkaya,

3. Kadriye Nur Erman oldu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.