Sanayimiz güçlü olmalı
EKONOMİ / 16.11.2017 / Görüntülenme: 207

BÜSAN Özel Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman ve başkan yardımcıları, kısa bir süre önce Ak Parti Konya İl Başkanlığına atanan Hasan Angı’yı parti il binasında ziyaret etti. BÜSAN yönetimi Angı’ya yeni görevinin hayırlı olmasını dilerken ziyarette, Konya sanayisi, bölgenin kalkınması, ekonomi, istihdam gibi birçok konuda görüş alış verişinde bulunulduğu bildirildi.

Konuşmasına ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Angı; “Ülkemizin hedeflerine ulaşabilmesi için sanayimiz güçlü olması, Endüstri 4.0 hedefinde olmak için sanayicimizin desteklenmesi gerekiyor. Yeni yetişen nesil ve yeni beyinlere devlet desteği verilmeli. İhracatın desteklenmesi için denize ulaşmamız gerekiyor. Bu nedenle hızlı tren hattı acilen devreye girmeli. Yerli otomobilin Konya’da üretilebilmesi için her tür destek verilmesi gerekiyor. Bu manada tüm sanayilerimize ve BÜSAN sanayimize devletimizin desteği sürekli olacaktır” dedi.

Ziyarette başkan yardımcıları Mehmet Oflaz, Kazım Andaç, Hamit Türk ve Ali Usul’da hazır bulundu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.