Yarışları 3 ödülle tamamladılar
SPOR / 16.11.2017 / Görüntülenme: 193

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bu yıl 15. düzenlenen Sonbahar Göcek Yarış Haftası sona erdi. AstraZeneca Türkiye Yelken Takımı, üç gün süren yarışların

son gününü birinci olarak tamamladı ve 10 Kasım Atatürk Kupası'nda 3'üncülük ödülü almaya hak kazandı. Böylece AstraZeneca Türkiye, Göcek Yarış Haftası'nı toplam üç ödülle tamamış oldu.

Yavuz Kuban, Esra Erkomay, Gizem Şenyurt, Hande Dede, Murat Güzel, Seda Bağlan, Ömer Şerif Kuş, Cüneyt Eligür, Alkım Alkan'dan oluşan ekip, Göcek Yat Kulübü ve D-Marin Göcek Marina tarafından organize edilen yarışta hak kazandıkları ödüllerini, Göcek‘te düzenlenen törende teslim aldı. Sonbahar Göcek Yarış Haftası'na 12 ülkeden 71 tekne ve 500'ü aşkın yelkenci katıldı. AstraZeneca Yelken Takımı'nın üyelerinden, aynı zamanda AstraZeneca A'dan Z'ye Kareler Fotoğrafçılık Kulübü'nün jüri üyesi olan Bölge Müdürü Ömer Şerif Kuş'un çektiği fotoğraf da yarış kapsamında düzenlenen En İyi Yarış Fotoğrafı yarışmasında üçüncü oldu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.