Filede farklı galibiyet
SPOR / 18.11.2017 / Görüntülenme: 227

Voleybol Erkekler 1. Ligi A Grubunda mücadele eden Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı, ligin 8 haftasında evinde Ziraat Bankası Coleybol takımını ağırladı. Taraftarın süyük ilgi gösterdiği Kapalı Spor Salonundaki karşılaşmayı Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ziraat Bankası Alt Yapı Sorumlusu Hasan Fehmi Mehle, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Burak Çelik, Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Celal Bican ile birlikte izledi. Çekişmeli geçen karşılaymayı setleri 25-19, 25-22, 18-25 ve 25-17 alan Seydişehir Belediyesi Voleybol takımı kazandı.

3-1 sona eren karşılaşma sonrası kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Her iki takımımızın sporcularını ve hocalarını kutluyorum. Dostluk ve kardeşlik havasında geçen bir maç çıkardılar. Çekişmeli geçti. Ben takımızı yalnız bırakmayan Seydişehirli taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.

Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı antrenörü Süleyman Kılın ise, “İki taraf oyuncularını verdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Taraftarlarımızı biz maçlarımızda hiç bir zaman yalnız bırakmadı. Onlardan aldığımız moral ve motivasyon bizim için çok önemli, kendilerine teşekkür ediyorum. Voleybola heyecan  katan bir müsabaka oldu" şeklinde konuştu. 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.