Milli Takım’dan Konyalı sporculara davet
SPOR / 18.11.2017 / Görüntülenme: 272

Konya Gençlikspor Kulübü sporcusu Gönül Eda Köker, Voleybol Milli Takım kadrosuna seçildi. Gönül Eda Köker, 04-07 Ocak 2018 tarihleri arasında 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasında mücadele edecek. Bulgaristan’da yapılacak olan şampiyona öncesinde Milli Takımımız, 20-24 Kasım 2017 tarihleri arasında İzmir’de hazırlık kampına girecek.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcumuz Gönül Eda Köker’e, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasında başarılar diler,  Antrenörlerimiz Fatoş Özçelik ve Ömer Özçelik’i tebrik ederiz.

Öte yandan Türkiye Bilardo Federasyonunca Antalya’da birinci, Giresun’da ikinci ve Balıkesir’de yapılan Bilardo Türkiye Şampiyonasında üçüncü olan ve genel klasmanda birinci olma başarısı gösteren Konyalı Alperen Emin Cebeoğlu’da, Konya’dan Milli Takım kadrosunda çağrılan bir diğer isim oldu. Cebeoğlu, 2018 yılında yapılacak olan Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında hem Konya hem de Türkiye’yi temsil edecek.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada her iki sporcuya başarı dilendi.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.