Karatay’da yeni görevlendirmeler
YEREL / 8.1.2018 / Görüntülenme: 244

Karatay Belediyesi'nde Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Mehmet Egin Belediye Başkan Yardımcılığı görevine; aynı Müdürlükte şef olarak görev yapan Esma Kara ise Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerine atanaı.

Mehmet Engin kimdir?

1958 Konya doğumlu olan Mehmet EGİN, Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Mezunu. 1992'den beri Karatay Belediyesinde görev yapan Egin, Mali Hizmetler Müdürlüğü görevinden Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi. Mehmet Egin'in 3 kız ve 1 erkek çocuğu bulunuyor.

Esma Kara kimdir?

1982 Konya doğumlu olan Esma KARA ise Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ve Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilimdalı Muhasebe Finansman Yükseklisans mezunu. 2007'den bu yana Karatay Belediyesinde görev yapan Kara, Mali Hizmetler Müdürlüğü Gider Şefi görevinden, Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Müdürlüğü görevlerine getirildi.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.