Proje üretenleri motive edelim
EĞİTİM / 30.1.2018 / Görüntülenme: 177

31 ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürleri, Konya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet Altuntaş’ın başkanlığında, Konya Öğretmenevi Mevlana Şubesinde toplandı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İpek’in de hazır bulunduğu toplantının açılışında konuşan Konya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet Altuntaş, ilçelerde başarıyı artırıcı çalışmalara önem verilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Altuntaş konuşmasında, başta AB projeleri olmak üzere diğer alanlarda proje üreten ve yürüten öğretmenlerin motive edilmesi gerektiğinin önemine işaret etti.

Altuntaş’ın konuşmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan E-Müfredat programı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Songül ve Mebbis Yöneticisi Ahmet Yasin Balcı tarafından katılımcılara anlatıldı.

Daha sonra söz alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İpek ise seçmeli derslerle ilgili en son yayımlanan yönetmelik üzerine bir sunum yaptı.

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav ise Karatay Mevlana Kız İmam Hatip Lisesi tarafından yürütülen “İyilikle Yarışıyor, Afrika’yla Tanışıyoruz” adlı proje hakkında katılımcıları bilgilendirerek konuşmasında, mazlum coğrafyalara yönelik yeni çalışmaların yapılması gerektiğine vurgu yaptı.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.