Harmancık’a fonksiyonel tesis
YEREL / 3.4.2018 / Görüntülenme: 144

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Harmancık Mahallesi’nde yapımına devam edilen kompleks inşaatı inceledi. Harmancık Mahallesi’nde, daha önce pazar alanı olarak kullanılan alanda, farklı sosyal donatıların yer alacağı tesisin inşaatı devam ediyor. Lalebahçe, Gülbahçe ve Harmancık’ta ikamet eden vatandaşların ihtiyacı olan, kapalı Pazar yeri, emekliler lokali, kapalı halı saha, zabıta karakolu, ve işyerlerinin yer alacağı tesisin yıl sonuna kadar tamamlanarak vatandaşlara hizmet vermesi hedefleniyor.

“SOSYAL DONATILARI

KOMPLEKS İÇERİSİNDE TOPLADIK”

İnşaat alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi alan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Meram bölgesinde halkımızın hayat standardını yükseltmek, yaşam kalitesini yükseltmek üzere yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Lalebahçe, Gülbahçe ve Harmancık Mahallelerinin ihtiyacı olan sosyal donatıları büyük bir kompleks içerisinde topladık” dedi.

“5000 METREKARELİK İNŞAAT ALANINA SAHİP”

Tesis hakkında bilgiler veren Başkan Toru, “Tesisimiz, Hatıp yolu üzerinde 7600 metrekare arsa üzerine gerçekleştiriliyor. Kapalı pazar yeri, emekliler için lokali, kapalı halı sahası, zabıta karakolu ve ticari üniteleriyle birlikte toplamda 5000 metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip olan kompleksin yapımı hızla devam ediyor. İnşallah 2018 yılı sonunda da inşaatımız tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuş olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.