Bu turnuva tamamen sanal
YEREL / 9.4.2018 / Görüntülenme: 101

Karatay Belediyesi Kent Konseyi, Karatay Belediyesi Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi’nde oyun turnuvası düzenledi. Toplam 96 yarışmacıdan oluşan 32 takımın katıldığı turnuva heyecanlı ve eğlenceli anlara sahne oldu.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mehmet Aydemir yaptığı açıklamada, gençlerin stres atarak derslerine daha iyi konsantre olabilmeleri ve aralarındaki dostluğun daha da pekişmesi için düzenlenen turnuvanın büyük bir katılımla gerçekleştiğini belirtti. Aydemir, önemli olanın birinci olmak değil dostluk ve kardeşlik içerisinde güzel bir organizasyona imza atmak olduğunu dile getirdi.

HANÇERLİ GENÇLERİ ZİYARET ETTİ

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’de turnuvaya katılan gençleri yarışma anında ziyaret etti. Ziyaret sonunda yaptığı açıklamada gençlerin sosyal aktivitelere olan ihtiyacını göz önünde bulundurarak Celaleddin Karatay Gençlik Merkezinde playstation, langırt, bilardo gibi imkanlar sağladıklarını ifade eden Başkan Hançerli, Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim alabilmeleri ve vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirebilmeleri için derslikler, müzik atölyesi, bilgisayar laboratuvarı, kafeteryası, kütüphanesi, internet-bilişim köşesi, fitness-aerobik salonu, etüt salonu gibi etkinlik alanlarının bulunduğunu belirtti. Başkan Hançerli; modern bir eğitim kompleksiyle gençlere yönelik her imkanı sağlamak için çalıştıklarını söyleyerek; Üniversiteye Hazırlık, Bilgisayar, Diksiyon, İşaret Dili, Resim, Hızlı Okuma, Gitar, Bay Fitness-Bayan Fitness, Folklor branşlarında eğitim verildiğini kaydetti.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.