KTO Başkanını seçti
YEREL / 14.4.2018 / Görüntülenme: 205

Konya Ticaret Odası’nın 7 Nisan’da yapılan Meslek Komitesi seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu ile Meclis Başkanlık Divanı seçimleri de tamamlandı. Yeni Meclis Üyeleri tarafından yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen KTO Başkanı Selçuk Öztürk, güven tazeledi. KTO Meclisi en yaşlı üye Abdullah Kabak’ın başkanlığında yaptığı ilk toplantısında Ahmet Arıcı’yı da Meclis Başkanı seçti.

KTO Başkanı Selçuk Öztürk de Meclis Üyelerine hitaben bir teşekkür konuşmasında, “Konya Ticaret Odası’nın büyüklüğüne, temsil ettiği üyelerine yakışır bir şekilde girmiş olduğumuz seçim sürecini bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Seçimlerimizde Şahsıma ve Yönetim Kurulumuza göstermiş olduğunuz teveccüh için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz hafta Konya Ticaret Odası Meclisine seçilen arkadaşlarımızla bugün gerçekleştirdiğimiz seçimlerimizde yönetim kurulumuza, meclis başkanlık divanımıza, komisyonlarımıza ve TOBB delegeliğine seçilen arkadaşlarımızı da kutluyor, yeni dönemde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Resmi olmayan kesin sonuçlara göre yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Selçuk Öztürk

Üyeler: Mustafa Büyükeğen, Hasan Hüseyin Karapınar, Fahrettin Doğru, Metin Sağlam, Ramazan Erkuş, Murat Çankırlı, Hasan Yılmaz, Ahmet Keresteci, Fahreddin Özkul, Mehmet Çakır.

Konya Ticaret Odası’nın yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısında kendi arasında görev dağılımı yapacak

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.