Turnuvanın şampiyonu belli oldu
SPOR / 17.4.2018 / Görüntülenme: 137

Selçuklu Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından düzenlenen ‘Sızma Mahalle Futbol Turnuvası’nda şampiyon Selçuklu Kartalları oldu. 8 takımın mücadele ettiği ve yaklaşık bir ay süren turnuva heyecanlı maçlara sahne oldu. Turnuvada Selçuklu Kartallar takımı şampiyonluğa ulaşırken, ikincilik kupası Öz Yollar takımının, üçüncülük kupası ise Akdağspor’un oldu. Final maçının ardından gerçekleşen ödül törenine Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediyespor Kulübü Başkanı Ziya Yalçınkaya, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkan Yardımcıları Adnan Bahçeci ve Abdullah Arif Altıntepe, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Çakar, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Turhan ve Sızma Mahalle Muhtarı Seyit Salan katıldı.

KAZANAN BİRLİK BERABERLİK VE KARDEŞLİKTİR

Final karşılaşmasının düzenlenen ödül töreninde konuşan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, turnuvada emeği geçen tüm takımları tebrik etti ve ekledi; “Turnuvayı geleneksel hale getirmek lazım herhalde. Bu turnuva birinci geleneksel olsun inşallah seneye ikinci geleneksel olur. Bu turnuvalarda kazanan birlik ve beraberliktir kardeşliktir bir araya gelmektir. Onun için mücadele eden tüm sporcularımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Kazanan Selçuklu Kartalları takımını tebrik ediyorum”

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.