KONSİAD'tan Üyelerine indirimli sağlık hizmeti
SAĞLIK / 18.4.2018 / Görüntülenme: 450

KONSİAD Konya Şubesi ile Konya Göz Hastanesi arasında yapılan protokolle, KONSİAD yönetim kurulu ve üyelerine özel indirim anlaşması sağlandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde KONSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu, üyeleri ve birinci dereceden yakınları Konya Göz Hastanesi’nden yüzde 30 indirimli sağlık hizmeti alacak. Protokol, KONSİAD Konya Şubesi’nde dernek adına Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Güngör ile Konya Göz Hastanesi Müdürü Ayşe Kalaycı arasında imzalandı. Konuya ilişkin yaptığı kısa açıklamada KONSİAD’ın kuruluş amacını hatırlatan Konya Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet Güngör, “Önceliğimiz üyelerimizdir. Üyelerimize yönelik yapılan her hizmet, direk veya en direk olarak şehrimiz ve ülkemize de yansıyor. İnşaallah bu çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir. Yapılan anlaşma taraflara hayırlı olsun” dedi.

KONSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Havva Bozyiğ’itin de hazır bulunduğu imza seramonisinde Konya Göz Hastanesi Müdürü Ayşe Kalaycı da, antlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iki taraf için hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.