Satılmış MHP’den aday adayı
SİYASET / 28.4.2018 / Görüntülenme: 331

Uzun yıllardır Konya Şeker A.Ş’de Medya Reklam Satın Alma Yöneticiliği görevini sürdüren Ahmet Fatih Satılmış, önce partisinin İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti ardından da MHP Konya Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

AHMET FATİH SATILMIŞ KİMDİR?

1980 yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğan Ahmet Fatih Satılmış, ilk, orta ve lise öğrenimini Akşehir’de tamamladı. Üniversite eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünde yapan Satılmış, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı. Askerlik görevini 2004 yılında kısa dönem olarak tamamladıktan sonra Konya Şeker A.Ş.’de iş hayatına başladı. Halen Konya Şeker A.Ş’de Medya  Reklam Satın Alma Yöneticiliği görevini sürdüren Ahmet Fatih Satılmış, Ülkücü bir aileye mensup olması dolayısıyla küçük yaşlarda Ülkü Ocakları ile tanıştı. Eğitim hayatı boyunca Ülkü Ocaklarında çeşitli görevlerde bulunan Satılmış, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığının 12. Olağan Genel kurulunda yönetim kurulu asil üyeliğine seçildi. Evli ve iki çocuk babası olan Ahmet Fatih Satılmış İngilizce biliyor.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.