Sizleri Mekke’ye bekliyoruz
GÜNDEM / 8.5.2018 / Görüntülenme: 190

İslam Başkentleri ve Şehirleri Teşkilatı (OICC) Genel Sekreteri Omar Abdullah Kadı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’da son yıllarda hayata geçirilen yatırım ve tesislerle bir kongre altyapısı oluştuğunu, bu vesileyle İslam Başkentleri ve Şehirleri Teşkilatı’nın faaliyetlerinin de burada yapılmasını arzu ettiklerini dile getirdi.

Başkan Uğur İbrahim Altay’a yeni görevinde başarılar dileyen OICC Genel Sekreteri Omar Abdullah Kadı ise, Uluslararası Yeşil Başkentler Kongresi’ne katılmak üzere Konya’ya geldiklerini belirterek, “Sizleri de Mekke’ye bekliyoruz inşallah. Bu tarihi ve güzel şehirde çok daha başarılı güzel çalışmaların devamını diliyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ziyaretin sonunda OICC Genel Sekreteri Omar Abdullah Kadı’ya ziyaret anısına Mesnevi hediye etti.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.