Karabacak görevi devraldı
YEREL / 10.5.2019 / Görüntülenme: 89

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)’nin 6 Mayıs 2018 tarihinde yapılan genel kurul ve başkanlık seçimleri sonrası Birlik Başkanlığına seçilen Muharrem Karabacak, Ali Osman Karamercan’dan görevi devraldı. KONESOB Başkanlığındaki devir teslim programına KONESOB Yönetim Kurulu Üyeleri, Birliği bağlı Oda Başkanları, yöneticileri ve çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

Birliğin çiçeği burnundaki Başkanı Muharrem Karabacak yaptığı konuşmada, “Bizim niyetimiz halis, İnşallah Konya esnaf ve sanatkarının güçlü sesinin çıkması için elbirliğiyle, yönetim, denetim, disiplin kurulu üyelerimiz ve tüm Oda Başkanlarımızla birlikte hizmet edeceğiz. Şunu da ifade etmek isterim ki, Birliğimize bağlı 84 Oda Başkanımız bizim yönetim kurulu üyemizdir. Biz her Odamızın ve her esnafımızın hizmetine talip olduk. Rabbim bizi bu göreve layık gördü. Birliğimizin çatısı altındaki Odalarımızla birlikte hayırlı hizmetler vereceğiz” diye konuştu.

KONESOB eski Başkanı Ali Osman Karamercan ve ekibine de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Karabacak, her platformda desteklerini esirgemeyen Konya basınına da teşekkür etti.

Program, Kur-anı Kerim tilaveti ve okunan dua sonrası kesilen kurban ile sona erdi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.