Ramazan’da misafirlerini bekliyor
YEREL / 17.5.2018 / Görüntülenme: 142

Meram Belediyesi tarafından yenilenerek ilçeye kazandırılan Dutlu Koruluğu, Ramazan Ayı boyunca misafirlerini bekliyor. 850 bin metrekareden oluşan Dutlu Koruluğu, doğası ve sosyal donatı alanlarıyla göz dolduruyor. Konuya ilişkin Meram Belediyesinden yapılan açıklamada, vatandaşların Ramazan Ayı boyunca 14:00-06:00 saatleri arasında ateşli ve ateşsiz piknik alanlarında iftar ve sahur keyfini doyasıya yaşayabileceği bildirildi.

850 BİN METREKARELİK ALAN

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Hızla gelişen şehrimizde; halkımızın özellikle yaz dönemlerinde ihtiyaç duyduğu doğal yeşil alanlar, sportif alanlar, aktivite alanlarına yönelik fiziki düzenlemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Fiziki çevre düzenlemeleri ve Meram’ın yeşil dokusunu daha da zenginleştiren Dutlu Koruluğunu hemşehrilerimizle buluştururken, 850 bin metrekarelik devasa bir alanda, Konya’da ilk defa koruluk oluşturarak halkımızın hizmetine sunduk” şeklinde konuştu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.