Vatan ve Millet, ittifakta birleştirdi
YEREL / 17.5.2018 / Görüntülenme: 107

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hançerli; AK Parti ve MHP’nin vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin bekası konusunda sergiledikleri yerli ve milli duruş ile Cumhur İttifakı çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti. Başkan Hançerli, Milli mutabakat açıklamalarının ardından yapılan görüşmelerin toplumda teveccüh ile karşılandığını ve buna her iki siyasi partinin ülkenin geleceğini daha ileriye taşımak için 24 Haziran seçimlerinde yan yana bir duruş sergilediklerini vurguladı.

İSRAİL İNSANLIK SUÇU İŞLİYOR

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etmesinin ve ABD Büyükelçiliğini Tel-Aviv’den Kudüs’e taşımasının büyük bir provokasyon ve had bilmemezlik olduğunu dile getiren Başkan Hançerli, mübarek Ramazan ayı arifesinde gerçekleştirilen bu kirli oyunu protesto eden sivil halkın üzerine ateş açarak dünya kamuoyunun gözleri önünde insanlık suçu işleyen İsrail’in katliamlarına sessiz kalınamayacağını söyledi. Başkan Hançerli “Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerli ve milli duruşuyla Türkiye düşmanlarına ve Müslüman kanı akıtan Siyonistlere meydan okuyor” dedi. Başkan Hançerli, ziyaretlerinden dolayı MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan’a beraberindeki heyete teşekkür etti.

Başkan Hançerli’nin Karatay’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan ise “Cumhur İttifakı ile ülkemizi şanlı geçmişine yakışır daha büyük hedeflere, yerli ve milli duruşumuz ile MHP ve AK Parti olarak birlikte taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.