Tüm Konyalılara teşekkür ederim
YEREL / 23.5.2018 / Görüntülenme: 122

Adaylık listelerinin kesinleşip kamuoyuna açıklanmasının ardından yazılı bir açıklama yapan AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Hasan Hüseyin Aydın, 27. Dönem milletvekili adaylarını tebrik etti. Aydın konuya ilişkin açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Konya’mıza ve partimize yaraşır bir süreci hep birlikte geride bıraktık. 21 Mayıs 2018 Pazartesi itibariyle 27. Dönem milletvekilliği için kesin adaylar belirlendi. Öncelikle listede yer alan isimleri kutluyor, Konya’mız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu bir bayrak yarışı ve nasip kısmet işidir. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan gök kubbe de hoş bir seda bırakabilmektir.”

Açıklamasında AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar her kademesinde kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştığını hatırlatan Aydın, “AK Parti Konya Milletvekili Aday Adaylığım sürecinde başta başkanı olduğum KONSİAD Konya Şubesi Yönetimi ve Üyeleri olmak üzere, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları, Konya’mızda faaliyet gösteren yazılı ve görsel medyaya, şahsıma gösterdikleri ilgi ve teveccühe çok teşekkür ediyorum. Şimdi çalışma zamanı. AK Partimizin Konya’mızda en yüksek oyu alabilmesi için kaldığımız yerden devam diyoruz” dedi. 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.