Konya’da Medine usulu iftar
YEREL / 24.5.2018 / Görüntülenme: 175

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Medine Usulü iftarların üçüncüsü; yapımı Karatay Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Çelebi Cami’de gerçekleştirildi. Camii içerisinde kurulan mütevazi sofralarda gerçekleşen iftara çok sayıda AK Parti teşkilat mensubu katıldı.

İftarın ardından Cami’nin yanındaki Karatay Belediyesi Çelebi Emekli Konağında gerçekleşen toplantı, AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Koru’nun selamlama konuşması ile başladı. Koru konuşmasında, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine değindi. AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç konuşmasında seçimlerde Gençlik ve Kadın Kollarının önemine değinirken, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ise bütün seçimlerin çok büyük önem taşıdığını fakat; 24 Haziran seçimlerinin bütün seçimlerden daha da büyük öneme sahip olduğunu söyledi. Seçim çalışmalarının başarıya ulaşmasında Gençlik ve Kadın Kollarına çok büyük görevler düştüğünü belirten Başkan Hançerli, “Nerede seçmen varsa biz orada olacağız” dedi. AK Parti Konya Milletvekili Adayları Selman Özboyacı ile Abdullah Ağralı’nın konuşmalarının ardından program, Mahalle Temsilcilerine atama belgeleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mektubunun verilmesi ile sona erdi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.