Dolar, Euro, benzin 10 TL olsa ne olur
YEREL / 26.5.2018 / Görüntülenme: 137

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Selçuk İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftar programında Mehmet Vehbi, Saadet ve Kurtuluş mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İKTİSADİ BİR 15 TEMMUZ SALDIRISIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ

Başkan Toru iftardan önce yaptığı konuşmada önce Meram’da yaptıkları yatırımları anlattı ardından da, döviz kurunda yaşanan dalgalanmaya değindi. Son günlerde mali bir operasyona maruz bırakıldığımıza da dikkat çeken Başkan Toru, “Erdoğan derdimiz diyenler finans sistemimize, ekonomimize operasyon çekiyorlar. Türkiye’ye diz çöktürmek için, halkımızı bezdirip siyasi tercihini etkilemek için, faizi yükseltmek için. Doların yükselmesi ekonomik değil, siyasi bir operasyondur. Hükümeti faiz artırımına zorlamaktır amaçları. Artık bu ülkede iki kesimin mücadelesi var. Birincisi ülkesini güçlü, dirençli, bağımsız kılmak isteyen, 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaştırmak isteyenler, diğerleri ise her bir karışı şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu mukaddes vatanı müstemleke güçlere teslim etmek isteyenler. Dolar 10 lira, Euro 10 lira, benzin 10 lira olsa ne olur? Biz bir ve beraber olduktan sonra daha güçlüyüz. Dolar 1 lira, Euro 1 lira, benzin 50 kuruş olsa ne yazar diyoruz biz dağıldıktan sonra. Milletimiz oyunun farkındadır ve her zaman devletinin yanında olmuştur. Meram her zaman devletinin yanındadır” diye konuştu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.