23 sporcuyla 15 derece
SPOR / 29.5.2018 / Görüntülenme: 152

Konya Judo İl temsilciliği tarafından düzenlenen Yıldızlar Judo İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Salonunda gerçekleşen toplamda 68 sporcunun katıldığı müsabakalar büyük heyecana sahne oldu. Selçuklu Belediyespor Kulübü Judo takımı aldıkları başarılı sonuçlarla dikkat çekti. Turnuvaya toplamda 23 sporcusuyla katılan Selçuklu Belediyespor Kulübü’nde 15 sporcu derece elde ederek madalya kazandı.

Sporcular; Mert Yasin Kara, Barış Egemen Yıldız,  M.Furkan Kençer, Yücel Göker, Ahmet İlker Turgut, Enes Koçak birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu. Ensar Gümüşsoy, Halil İbrahim Kavak, Yakup Kara ve Özgür Özçelik’te ikincilik elde ederek gümüş madalya kazandı. Mahmut Sami Deveci, Furkan Demiraslan, Seyit Erçitçi ve Hamdi Özçelik ise üçüncülük maçlarını kazanarak bronz madalyanın sahibi oldular. Madalya kazanan sporcularımız Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonasında Kulübümüzü ve Konya’yı temsil edecek.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.