Hamile haltercinin bebeği doğdu
SPOR / 2.6.2018 / Görüntülenme: 134

Emily Breeze Ross Watson adlı kadın atlet görenleri hayrete düşürüyor. 9 aylık hamile olan kadın spora hiç ara vermek istememişti. Dolayısıyla karnı burnundayken bile spor yapmaya devam ediyor, antrenmanlarını aksatmıyordu. Öyle ki Emily Breeze, 9 aylık hamileyken bile halter kaldırırken bana mısın demiyordu.

Emily Breeze,  sosyal medya hesaplarında halter kaldırırken, ip ile ağırlık çekerken, şınav çekerken, kısacası birçoğumuzun yapamadığı ya da üşendiği hareketleri yaparken görüntülerini paylaşıyordu. Çok geçmeden sosyal medyanın ilgisini çekti sosyal medyadaki bu görüntüler.

Emily Breeze, kısa sürede merakla takip edilir oldu. Karnı büyüdükçe antrenmanlara devam edebilecek miydi? Emily Breeze, 9 aylıkken bile çalışmalarına hiç ara vermedi. Sonra nihayet o büyük gün geldi. Emily, antrenmanlarda bir anlamda eşlik eden bebeğini dünyaya getirdi. Bebeği gayet sağlıklı ve meraklı gözler bir kez daha Emily’nin üzerinde. Çünkü herkes o konuyu merak ediyor. Bebek sonra vücudu nasıl eski haline dönecek? Öyle ya, doğum sonrası spor ile doğum öncesi vücuda kavuşulabileceğine dair bir inanış var dünyada. Emily Breeze, bu konuyla ilgili sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı ve merak edenlere seslendi: Biliyorum ki bedenim hızlıca ya da mükemmel bir şekilde hamilelik öncesi haline dönmeyecek. Dünyaya bir canlı getirdiğimin farkındaydım hep ve asıl önemli olan da buydu.”

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.