Çocukların en mutlu günü
EĞİTİM / 9.6.2018 / Görüntülenme: 110

2017 - 2018 eğitim öğretim yılı ikinci dönem sonu karne dağıtım töreni, Karatay Celal Akın İlkokulunda yapıldı. Saat 10.00’da başlayan törene Konya Valisi Yakup Canbolat, Karatay Kaymakamı A. Selim Parlar, Meram Kaymakamı Resul Çelik, Selçuklu Kaymakamı Sabit Kaya, İl Millî Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, merkez ilçelerin millî eğitim müdürleri, Eğitim Bir Sendikası Karatay İlçe Başkanı, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve basın mensupları katıldı.

Konya Valisi Yakup Canbolat’ı okula gelişinde öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Karne töreni okulun 1-A ve 2-A sınıflarında yapıldı. Arif Nihat Asya’nın Bayrak şiirini okuyan ve Karagöz ile Hacivat gösterisinde bulunan öğrencilere teşekkür eden Vali Canbolat ve protokol üyeleri, öğrencilere hediyelerini verdi. Yapılan karne töreninin ardından öğrencilerle birlikte toplu fotoğraflar çekildi.

Karne töreninin ardından öğretmenlerle de bir araya gelen protokol üyeleri, öğretmenlerle kısa bir toplantı yaptı. Okul müdüründen, okul ve bünyesindeki geçici eğitim merkezi çalışmaları hakkında kısa bir bilgi alan Konya Valisi Yakup Canbolat, İl Millî Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy’a ve öğretmenlere, eğitim öğretim yılında göstermiş olduğu gayret ve emeklerden dolayı teşekkür etti.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.