Heidi miniklerle buluştu
YEREL / 10.6.2018 / Görüntülenme: 149

Seydişehir Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik hazırladığı TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı Heidi Müzikali, minik izleyiciler ile buluştu. 15 Temmuz Milli İrade Meydanında düzenlenen etkinliğe çocukların ilgisi yoğun oldu.

Etkinlik ile ilgili kısa bir açıklama yapan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Mübarek Ramazan ayının son günlerine geldik. Kadir Gecemizi beraber idrak edeceğiz. Ramazan boyunca çocuklarımız ve yetişkinler için ayrı ayrı programlar düzenledik. Çocukların mutlu olması demek ailelerin yüzünün gülmesi demektir. Biz çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmek, yetiştirmek istiyoruz” dedi.

Yaz okulları, yaz kampları gibi sportif aktiviteleri de çocuklar için uyguladıklarını kaydeden Başkan Tutal; “Ben Kadir gecemizi tebrik ediyor, Ramazan Bayramınızın da huzurlu, mutlu bir şekilde ülkemizde ve İslam coğrafyasında kutlanmasını niyaz ediyor hepinize hayırlı günler diliyorum” dedi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.