Yalıhüyük’te temel atma töreni
YEREL / 13.6.2018 / Görüntülenme: 133

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yalıhüyük’e kazandırılacak şehir konağının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Her gittikleri yerde Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerine şahit olduklarını belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni bir hizmetin daha temelinin atıldığını söyledi.

Artık yeni bir dönemin başladığına vurgu yapan Başkan Altay, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Bizler de inşallah çıtayı daha yukarıya çıkarmak için büyük bir gayretle çalışıyoruz. Özellikle şehir konakları tüm gittiğimiz ilçelerde şehrin simge yapılarından birisi haline dönüşmüş. Hanımların yoğun şekilde kullandığı, içerisinde yüzme havuzunun da bulunduğu tesisin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah en kısa sürede bitip hizmete açılacak. Konya’mız ve ilçelerinin AK Partimize verdiği yoğun destek var. Allah hepinizden razı olsun. Çok önemli bir seçime gidiyoruz. Sandığın başına gittiğimiz zaman kimleri sevindireceğimize bir kez daha bakmak gerekiyor. Bugüne kadar partimize verdiğiniz destek dolayı teşekkür ediyoruz.”

AK Parti Milletvekili adaylarının selamlama konuşmalarının ardından kürsüye gelen AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “24 Haziran seçimleri önemli. Sadece Türkiye’de değil, dünyadaki bu gelişmelere karşı hakkın ve hakikatin daha sesinin yükseldiği bir Türkiye’yi herkes bekliyor. Biz de buradan bu güçlü sese destek vermek için hem Cumhurbaşkanımıza vereceğimiz oyların hem de AK Partimize vereceğimiz her bir oyun önemini çok daha dikkatle idrak etmek zorundayız” diye konuştu.

Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer’in konuşmasının ardından yaklaşık 3 milyon liraya mal olacak Yalıhüyük Şehir Konağı’nın temeli, protokol üyelerinin tarafından atıldı.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.