Karatay’da yeni bir rekor kıracağız
YEREL / 20.6.2018 / Görüntülenme: 127

AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı, seçim çalışmaları çerçevesinde Konya’nın Merkez Karatay İlçesine bağlı Kızören, Yavşankuyu, Köseali, Başgötüren ve Yenice mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Çalışmalara eski milletvekilleri ile yeni milletvekili adayları, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Ziraat Odası Başkanı Rıfat Kavuneker, Teşkilatı Üyeleri, Belediyesi Meclis Üyeleri ve muhtarlar katıldı. Ziyaretlerde vatandaşlara hitap eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Türkiye’nin gelecek hedeflerine ulaşması, büyümenin devam etmesi için 24 Haziran günü hem Cumhurbaşkanlığı seçimleri hem de milletvekilli seçimleri için seçmenden destek istedi.

“KARATAY KAZANIRSA KONYA KAZANIR”

Meclis çoğunluğunun AK Partide olmasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elini güçlendireceği anlamını taşıdığını ifade eden Başkan Hançerli, “Karatay kazanırsa Konya kazanır” diyerek; her seçimde rekor kıran Karatay’ın 24 Haziran seçiminde de AK Partiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini arttırarak sürdüreceğine inancının tam olduğunu vurguladı. Başkan Hançerli; “AK Parti, Karatay’da yeni bir rekora hazırlanıyor” dedi. Hançerli konuşmasında ayrıca Karatay Belediyesi’nin bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile yeni dönemde yapacağı çalışmaları da vatandaşlarla paylaştı.

Bütün seçimlerin büyük öneme sahip olduğunu fakat 24 Haziran seçimlerinin yeni bir sisteme geçişin ve ülkenin gelecek hedeflerine ulaşması adına ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise Karatay’ın her seçimde AK Partiye olan desteği ile rekor üzerine rekor kırdığını söyledi.

Ziyaretlerde eski milletvekili ve yeni milletvekili adaylarıda yaptıkları konuşmalarda 24 Haziran seçimleri için vatandaştan destek istediler.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.