Tayyip sevgisi oy pusulasına yansıdı
GÜNDEM / 25.6.2018 / Görüntülenme: 247

Tarafsız haber ve köşe yazılarıyla okurlarının takdirini kazanan evrenselgundem.com internet haber sitesi, yılın gazetecilik başarısına imza attı. Hafta sonu yapılan yapılan Cumhurbaşkanlı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri, farklı haber, yorum ve sonuçlarla gündemdeki sıcaklığını koruyor. Bir çok ilke sahne olan seçimin en renkli görüntüsünün fotoğrafına, evrenselgundem.com internet haber sitesi ulaştı.

Konya’nın Merkez Selçuklu İlçesindeki Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu’nda oy kullanan seçmenlerden M. B. isimli bir bayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini, oy pusulasının üzerine yazdığı küçük bir not ve telefon numarası ile anlatmaya çalıştı.

1.5. nolu sandıktan çıkan oy pusulasında M. B. isimli seçmenin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı resminin altındaki ‘evet’ mührünün vurulduğu alana “Size ulaşmak istiyorum C.başkanım” notu ve altına cep nemarasını yazdığı görüldü.

Şimdi tüm Konya kamuoyu gizemli bayan ve Sayın Cumhurbaşkanı’nın M.B. isimli bayanla gerçekleştireceği muhtemel buluşmayı merak ediyor.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.