Gizemli seçmen evrenselgundem.com’a konuştu
GÜNDEM / 27.6.2018 / Görüntülenme: 129

24 Haziran seçimlerinde merkez Selçuklu ilçesindeki Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulunda oy kullanan Meryem Bayrak isimli kadın seçmen, Cumhurbaşkanlığı seçimi pusulasına adını, soydanı, telefonunu ve birde küçük not yazarak sandığa atmıştı. evrenselgundem.com internet haber sitesinin gündeme taşıdığı olay, ulusal medyalarında yaptığı haber ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Kamuoyunun merakla beklediği Meryem Bayrak, evrenselgundem.com internet haber sitesine konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ve daha önce kendisine ulaşmak için çeşitli yollar denediğini ancak ulaşamadığını ifade eden Bayrak, şöyle konuştu;

"BU NOTU YAZMAK O AN AKLIMA GELDİ"

"Daha öncesinden planlanmış bir şey değil. Sandığa giderken o anda aklıma geldi. Şansımı denemek istedim ve oy kullanmak için kabine girdiğimde Sayın Cumhurbaşkanımızın resminin altındaki mührün vurulacağı yere 'Cumhurbaşkanım size ulaşmak istiyorum' notunun altına ismimi ve telefon numaramı yazdım. Pusulayı katlayıp sandığa attım.”

"KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUM"

AK Parti kurulduğundan beri zaman zaman parti çalışmalarına katıldığını ifade eden Meryem Bayrak; şöyle devam etti:

"Sayın Cumhurbaşkanı’mızın kendisine bizzat ulaşmak istedim ulaşamadım. Çeşitli yollar da denemiş oldum bu arada. Ama olmadı. Şimdi son seçimi yine Tayyip Bey kazandığı için, biz kazandığımız için çok mutluyum. Tayyip Beyi tebrik ediyorum. Tayyip Bey gibisi dünyaya yüzyılda bir geliyormuş, o da Türk milletine nasip oldu diye düşünüyorum. Bu benim fikrim ve düşüncem. Kendisinden randevu talep ediyorum. En büyük isteğim ve dileğim Tayyip Bey ile görüşmek, konuşmak, bazı istek ve dileklerimi beyan etmek."

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.