İnce'den bir paylaşım daha!
SİYASET / 28.6.2018 / Görüntülenme: 98

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce 24 Haziran seçimlerinin ardından sosyal medya hesabından 81 ile ziyarette bulunacağını açıklamıştı. Teşekkür ziyaretleri yapacağını belirten İnce, bugün sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Bir video paylaşımı yapan Muharrem İnce şu ifadeleri not düştü:

"YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDECEK"

İnce, "Hepimizin Türkiye’si için oy veren milyonlara, her gün mesaj yollayan, sosyal medyadan desteğini ve birlikte yürüme kararını paylaşan yüz binlere teşekkür ederim. Türkiye hepimizin Türkiye'si olana dek yolculuğumuz devam edecek." ifadelerini kullandı.

İNCE, 'KURULTAY İLE İLGİLİ

BİR ŞEY DUYAMAYACAKSINIZ' DEMİŞTİ

İnce'nin daha önce yaptığı açıklamalar sonrası CHP Genel Başkanlığı'na aday mı olacak soruları gündeme gelmişti. İnce, 'Benim ağzımdan kurultay ile ilgili bir şey duyamayacaksınız' diyerek iddiaları reddetmişti. İnce'nin 81 ili gezeceğim mesajı Kılıçdaroğlu'na hatırlatıldı. Kılıçdaroğlu, 'İl başkanlarına talimatımdır, karşılayacak, gezdirecek, ne gerekiyorsa yapacak, uğurlayacaksınız." demişti.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.