Külliye sessiz kalmadı
GÜNDEM / 28.6.2018 / Görüntülenme: 143

24 Haziran seçimlerinde merkez Selçuklu ilçesindeki bir Ortaokulda kullandığı oy pusulasının üzerine yazdığı not ile gündeme gelen Meryem Bayrak, en büyük engeli aştı. Evrenselgundem.com internet haber sitesinin görüştüğü Meryem Bayrak, Külliye’den yetkililerin kendinise telefon ile ulaştığını söyledi. Halkla ilişkiler bölümünden arayan yetkililerin kendisine; adını, soyadını, iletişim bilgileri ve tam ev adresini sorduğunu ifade eden Bayrak, “Medyada yer alan haberlerin ardından aramaları beni ziyadesi ile memnun etti. Birkaç kez Neden görüşmek istediğimi sordular. Kendilerine izah ettim. Tamam deyip telefonu kapattılar” diylerek, telefondan geçen görüşmeyi anlattı. Konuya ilişkin evrenselgundem.com internet haber sitesinin sorularını cevaplandıran Bayrak; “Şimdi en büyük hayalim, bu ön görüşmenin devamının gelmesi ve sayın Cumhurbaşkanımız RecepTayyip Erdoğan ile tanışabilmek” diye görüş belirtti.

Olayı kamuoyuna ilk kez taşıyan evrenselgundem.com internet haber sitesi olarak Meryem Bayrak ile Külliye arasındaki diyaloğu yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Meryem Bayrak, 24 Haziranda yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde, Erdoğan’ın resminin altındaki dairenin içine adını soyadını ve telefonunu yazaraz “Sizinle tanışmak istiyorum” diye yazdığı notla gündeme gelmişti.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.