Şampiyonlar makamda Kupa Başkanda
SPOR / 29.6.2019 / Görüntülenme: 117

2017-2018 sezonu U15 Türkiye Şampiyonası’nda 1. olarak kupaya uzanan taraf olan Konya Karakartallar’ın yönetici, teknik heyet ve oyuncuları, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru tarafından verilen yemekte bir araya geldi. Meram Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren ve Meram Belediyesi’nin destek verdiği Karakartallar, Bolu’da düzenlenen final turnuvalarında şampiyon olarak Konya’ya büyük gurur yaşatmıştı.

VERİLEN DESTEĞE EN GÜZEL KARŞILIK

Konuşmasına elde ettikleri şampiyonluktan dolayı oyuncuları kutlayarak başlayan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Meram Belediyesi olarak sporun gençlerimiz üzerindeki güzel etkiyi biliyor ve buna göre çalışmalarımıza yön veriyoruz. Buradan yola çıkarak Meram Belediyespor bünyesindeki sporcularımız, belediye olarak verdiğimiz desteğe en güzel şekilde cevap vererek, gerek yurt içinde gerekse uluslararası müsabakalarda elde ettikleri başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam ediyorlar” dedi.

KONYA SPORUNA KATKIMIZ SÜRECEK

Başkan Toru, gösterilen başarının önemli olduğuna dikkat çekerken, “Meram Belediyespor bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Konya Karakartallar futbol takımımız, Bolu’da düzenlenen Şampiyona’da şampiyon olarak şehrimize büyük bir gurur yaşattılar. 1650 takımla başlayan liglerde takımımızın da içerinde bulunduğu 118 kulüp şampiyonaya katılmaya hak kazanmıştı. Gençlerimizin bu takımları geride bırakarak Türkiye şampiyonu olmasından dolayı bizler de büyük mutluluk yaşadık. Yöneticilerimizi, hocalarımızı, oyuncularımızı ve ailelerini tebrik ediyor, verdiğimiz destekle başarılarının devam etmesini temenni ediyorum. Konya sporuna katkı sağlamaktan büyük onur duyuyoruz. Spora ve sporcuya vereceğimiz destek bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Meram destekliyor, Konya sporu gelişiyor” diye konuştu. 

Karakartallar Teknik Direktörü Faysal Bayramoğlu ve takım kaptanı Ertürk Başsız, büyük emek verdiklerini, şampiyonluğu hak ettiklerini belirtirlerken Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler. Gecenin sonunda Başkan Toru tarafından oyunculara ve teknik heyete çeşitli hediyeler takdim edilirken ve hep birlikte şampiyonluk kupası ile birlikte objektiflere poz verildi.   

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.