Eboue, gözaltına alındı!
SPOR / 8.7.2018 / Görüntülenme: 105

2011-2015 yılları arasında Galatasaray'da top koşturmuş ve taraftarın sevgilisi haline gelen Emmanuel Eboue, gözaltına alındı.  Londra Metropolitan Polisi yaptığı açıklamada tecrübeli futbolcunun, Enfield'daki bir kundaklama olayından ötürü gözaltına alındığını duyurdu.

Emniyet görevlilerinin yaptığı açıklamada "Polis, 30 Haziran Cumartesi günü Enfield'daki özel bir adreste yapılan kundaklama olayından dolayı 35 yaşındaki şüpheliyi gözaltına almıştır" ifadelerini kullandı.

Açıklamada ayrıca "Şahıs adres yakınlarında 7 Temmuz Cumartesi günü şüpheli bir telefon konuşması gerçekleştirmiştir. Şu an Kuzey Londra'daki bir polis merkezidne tutuluyor ve orada kalmaya devam edecek" denildi.

2014-15 sezonunda Galatasaray'da kadro dışı kalan Eboue, sonrasında profesyonel futbol oynamakta zorlanmıştı. İki yıldan uzun süredir profesyonel futboldan uzak kalan Eboue, geçen ay 'Arsenal'in efsaneleri' adındaki özel mücadelede forma giymişti.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.