50 il de tercih danışmanlığı hizmeti
EĞİTİM / 1.8.2018 / Görüntülenme: 125

Üniversite adaylarının heyecanla beklediği YKS sonuçları açıklandı. Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, öğrencilere vereceği tercih hizmeti için kolları sıvadı. Üniversite, 31 Temmuz-14 Ağustos tarihlerini kapsayan tercih dönemi boyunca Tercih Merkezi’nde vereceği tercih ve kariyer danışmanlığı hizmetleriyle hem aday öğrencilerin hem de ailelerin doğru karar almalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Akademik programlar, eğitim olanakları, burs seçenekleri ile kampüs ve yurt imkanları hakkında adayları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen tercih günlerinde öğrenciler ve aileleri KTO Karatay Üniversitesi’nde Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere her gün danışmanlık alabilecek.

50’YE YAKIN ŞEHİRDE TERCİH DANIŞMANLIĞI

KTO Karatay Üniversitesi Tercih Merkezi’nde, Sosyal Tesisler binası içerisinde, her bölümün akademisyen kadrosu tarafından, üniversite adayı öğrencilere bölümler ve meslekler hakkında detaylı bilgiler veriliyor. KTO Karatay Üniversitesi Tercih Merkezi’ne ek olarak Türkiye’nin 50’ye yakın şehrinde üniversite adayı öğrencilere bilgiler aktararak, destek sağlıyor.

KTO KARATAY’DAN TERCİH ROBOTU HİZMETİ

Üniversite ayrıca Konya’da bulunan alışveriş merkezlerinde uzman kadrosu ile rehberlik, meslek danışmanlığı noktasında öğrencileri bilgilendiriyor. KTO Karatay Üniversitesi http://karatayuniversitesi.osymtercih.com adresinden de aday öğrencilere tercih robotu yardımı ile en doğru şekilde tercih yapmaları konusunda olanak sağlıyor.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.