Hançerli, hizmet ortaklığına hazırız
YEREL / 14.8.2018 / Görüntülenme: 100

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ve birliğe bağlı 25 Esnaf ve Sanatkar Oda Başkanı, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Hançerli, “Belediye olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Onların gelişip büyüyebilmesi için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz. Ben buradan yeni yönetim kuruluna başarılar diliyor, yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

HİZMET ORTAKLIĞINA HER ZAMAN HAZIRIZ

“Esnaf ve Sanatkarlarımız için hizmet ortaklıkları yapmaya her daim hazırız” diyen Başkan Hançerli, katılımcı belediyeciliğin önemine işaret ederek; "Esnaf ve sanatkarlarımız, ülkemizin her şehrinde var olan Oda ve Birliklerle günümüzde de Ahilik geleneğini yaşatarak yerel önderlerimizin görüş ve önerilerini almaktır. Bizim başarımızın temelinde de bu görüş ve öneriler ilham kaynağı olmuştur. Oda Başkanlarımıza esnafımıza verdikleri emeklerden ve desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak da konuşmasında; “Bayrağı devraldık. Oda başkanlarımız ile birlikte daha da yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Farklı projelere imza atabilmek için yerel yönetimlerimizin desteği son derece önemlidir” ifadelerini kullandı.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.