Hekimler piknikte stres attı
YEREL / 14.8.2018 / Görüntülenme: 128

Konya Tabip Odası (KTO) düzenlediği piknik organizasyonunda hekimleri buluştu. Hekimler, Büyükşehir Belediyesi Meram Dere Tesislerinde gerçekleşen organizasyona aileleri ile birlikte katıldı.

Yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür eden Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Seyit Karaca,

“Konya Tabip Odası olarak her konuya parmak basmaya çalışıyoruz. Ayrıca üyelerimiz için çeşitli sosyal aktivitelerle buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Bugün de piknik organizasyonumuzda birlikteyiz. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde Meram Dere Tesislerini kullanımımıza açan Konya Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz.

Amacımız birkaç saatlikte olsa yoğun iş tempomuzdan sıyrılıp, tüm stresimizi hep birlikte atabilmek için toplanıp hoş vakit geçirmekti. Davetimize icabet edip yüksek katılım gösteren üye hekimlerimize ve ailelerine de çok çok teşekkür ederiz. Bugün küçük büyük demeden hep birlikte eğlenelim, güzel vakit geçirelim inşallah” dedi.

Piknikte çocuklar palyaçolarla eğlendi, aralarında yarışmalar yapıldı. Hekimler de kendi aralarında basketbol, futbol maçları yapıp, halat çekme ve çuval yarışlarında kıyasıya mücadele ettiler.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.