İktidar sorumluluklarından kaçamaz
YEREL / 27.8.2018 / Görüntülenme: 151

Parti il binasında gerçekleşen bayramlaşma programına, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ile partililer katıldı. Programda yaptığı konuşmada Konyalıların ve partililerin bayramını kutlayan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Gönül coğrafyamızı güzelleştiren ve yüreklerimizi bir kez daha sevgi, dostluk, dayanışma ve paylaşma hisleriyle dolduran Kurban Bayramı’nın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Umarım bu bayram ülkemizde ve coğrafyamızdaki bütün olumsuzlukların bitmesine vesile olur. İnsanlarımız mutlu, huzurlu yaşamalarına katkı sağlar. İyi ve kötü günde berabersek, bundan sonrada birlik içinde olacağız. Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle, bayramınızı en içten duygularımızla yeniden kutlarken, her günün bayram tadıyla geçmesini diliyorum” dedi.

ŞENER İKTİDARA YÜKLENDİ

Konuşmasına “Bayramlar birlik ve beraberliğimizin pekiştiği ender günlerdendir” diyerek başlayan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ise, iktidara yüklendi. Şener; “Ülkemizdeki sorunları hepimizce bilinmektedir. İktidar ekonominin iyi gitmeyişini ve dövizin yükselişini çeşitli bahanelere yükleyerek sorumluluktan kaçmaktadır. Hiçbir iktidar ülkesindeki ekonominin iyi gitmeyişini sorumluluğundan kaçmamıştır. Umarım iktidar bundan sonra atacağı adımlarla ekonomiyi düzelterek, ülkemizin sorunlarının çözümüne yönlenir. Bayramın ülkemize ve Konyalılara huzur ve mutluluk getirmesi dileğimle, birliğimizin ve beraberliğimizin daha güçlenmesine katkı yapmasını dilerim” diye konuştu.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.