Firmalarımızın yaralarını sarmalıyız
YEREL / 27.8.2018 / Görüntülenme: 152

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları Derneği Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Marsan Sanayi Sitesi'nde gerçekleşen yangında hasar gören 8 fabrikaya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım ziyarette, sanayicinin yanında oldukları mesajını verdi.

Yangında hasar gören tüm iş yerlerini ziyaret edep iş adamlarına geçmiş olsun dileklerini ileten ASKON Konya Şube Başkanı Yıldırım yaptığı kısa açıklamada, “Ziyaret ettiğimiz 8 fabrikamızda ciddi hasar görmüş. İtfaiye ekiplerimizin müdahalesi ile yangın daha fazla yayılmadan söndürüldü ve çok şükür can kaybı yaşanmadı. Konya tek vücut olarak sanayicilerimizin yanında yer alıyor.  Biz de bu kapsamda elimizden geleni desteği verip, sanayicilerimizin yayında yer alacağız. Devletimizden büyük destek bekliyoruz. Sanayicilerimizin yaralarının sarılması ve biran önce tekrar üretime başlamaları için devletimizin maddi ve manevi olarak müdahil olması gerekmektedir. İnşallah Türkiye Cumhuriyeti Devleti, mağdur olanların yanında olacaktır. Allah beterinden esirgesin" dedi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.