Okullar yeni eğitim yılına hazırlanıyor
EĞİTİM / 6.9.2018 / Görüntülenme: 106

Meram Belediyesi temizlik ekipleri, Meram’ın okullarını 2018/2019 eğitim öğretim yılına hazırlıyor. Temizlik ekipleri, çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla okulların temizliği için hummalı çalışma başlattı. Temizlikte okul bahçelerinden lavabolar heryer temizleniyor.

10 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılı için başlatılan çalışmalar çerçevesinde ayrıca okul bahçelerine yeni çöp kovalarıda monte ediliyor. 

Niyaz Usta Okul Müdürü İsmail Kılıç, “Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin daha temiz ve daha güvenli bir ortamda eğitim alabilmeleri adına Meram Belediyesinin gerçekleştiridiğibu hizmet için  kendilerine minnettarız. Yapılan bu çalışma ile belediyemizin yanımızda olduğunu görmek memnuniyet verici” diye konuştu.

“EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ise “Çocuklarımıza ve onların eğitimlerine verdiğimiz destek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada artarak devam edecektir” diye konuştu. 2018/2019 Eğitim öğretim yılının hem çocuklara hem öğretmenlere hemde velilere hayırlı olması dileklerinde bulunan Başkan Toru, Belediye olarak çocukların eğitim ve öğretimini her şeyin önünde tuttuklarını ifade etti.

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.