Güvercin uçurup mutluluğa evet dediler
YAŞAM / 7.9.2018 / Görüntülenme: 149

Konya’nın tanınmış iş adamlarından Süleyman Bademcinin oğlu Ahmet Bademci, Karamanlı Sinan Öz’ün kızı Emine Nur ile hayatını birleştirdi.

Hafta Sonu gerçekleştirilen düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Süleyman ve Havva Bademci çifti oğullarının bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarını kapıda karşılayıp masalarına kadar eşlik etti. Davetlilere geleneksel Konya pilavının ikram edildiği düğün gece organize edilen eğlence ile devam etti. Genç çift salona havai fişek gösterileri ve alkışlar arasında girerken, salonda ise özgürlük ve mutluluğun sembolü olan güvercin kuşu uçurdu.

Konya İş, siyaset ve basın camiasının tanınmış simalarının bir araya geldiği düğün töreninde kıyılan nikahın ardından kendilerini piste atan davetliler gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi. Gece Süleyman Bademcinin gelini ile yaptığı dans ile son buldu.

Evrenselgundem.com internet haber sitesi çalışanları olarak Bademci ailesini tebrik ediyor, genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.