Ankara’ya taşınmayacağım
YEREL / 12.9.2018 / Görüntülenme: 250

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Esin Kara, 24 Haziran seçimlerinden sonra başladığı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Kara, MHP Konya Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Veli Ayyürek, İl Yöneticileri ve İl Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Yapıcı’yla birlikte Çeltik, Yunak, Tuzlukçu, Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı ilçelerini ziyaret etti. İlçe teşkilatlarında partisinin yöneticileri ile bir araya gelen Milletvekili Kara, vatandaşlarla da bol bol sohbet ederek sorunlarını dilledi.

24 Haziran seçimlerinde gece gündüz çalışan partililere Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin selamını iletip teşekkür eden Kara, sık sık vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını tespit edip, çözümleri noktasında gerekeni yapmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Kara ayrıca, “Daha öncede belirttiğim gibi Konya’da yaşıyorum Ankara’ya taşınmayacağım, sürekli halkla iç içe olacağım ve bu İlçe ziyaretlerimiz sıklıkla rutin bir şekilde devam edeceğim” dedi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.