Tek gündem, gençlik!
YEREL / 10.10.2018 / Görüntülenme: 218

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Barış Bektaş son olarak İl Başkan yardımcısı Bekir Yaman ve partisinin Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu ile birlikte, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette gençliğe yönelik yapılan hizmetlerin önemine değinin CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Gençlerimizin bedenen ve ruhen gelişimi önemlidir. Bu anlamda Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğümüzün çalışmaları, gençlerimize çok şeyler katıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ömer Ersöz de konuşmasında CHP’li heyete, müdürlük olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Şehrimizde sportif faaliyetlerin gelişmesi ve yaygınlaştırması anlamında çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızda esas amaç, gençlerimizin bedenen ve ruhen gelişimini sağlarken, sportif faaliyetlere katılımını sağlamaktır” dedi.

 

Copyright | evrenselgundem.com © 2012 - Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.